AUREA VERUM > Informacija > Atsakomybės apribojimas

Atsakomybės apribojimas

Visa internetinėje svetainėje-parduotuvėje (toliau – „ISP“) esanti tekstinė ir grafinė informacija yra UAB „Aurea Verum“ nuosavybė ir yra ginama bei saugoma įstatymo nustatyta tvarka. Kopijuoti, spausdinti ar kitaip atgaminti bei platinti be raštiško UAB „Aurea Verum“ sutikimo griežtai draudžiama. Taip pat draudžiama be išankstinio raštiško UAB „Aurea Verum“ sutikimo kituose tinklalapiuose daryti nuorodas į šią ISP. 
Visą ISP esančią informaciją be UAB „Aurea Verum“ sutikimo galima naudoti tik asmeniniais tikslais numatytais LR autorių teisių ir gretutinių teisių įstatyme. 
UAB „Aurea Verum“ negarantuoja pateiktos informacijos teisingumo ir neatsako už joje pasitaikančias klaidas, netikslumus ar nepilną turinį.
Jokia šioje ISP pateikiama informacija negali būti traktuojama kaip tiesioginis pasiūlymas pirkti ar parduoti investicinį auksą, sidabrą, monetas, numizmatiką, antikvariatą, akcijas, investicinius fondus, kitus vertybinius popierius arba kitą turtą. Investuotojai, pirkėjai ar pardavėjai sprendimus turėtų priimti patys, nepriklausomai nuo pateiktų patarimų ar vertinimų.
UAB „Aurea Verum“ atsiriboja nuo bet kokios atsakomybės, dėl patirtų finansinių ar moralinių svetainės lankytojų nuostolių, patirtų naudojantis šios ISP turiniu. Lankytojai asmeniškai atsako už bet kokius padarinius, kurie atsirado ar galėjo atsirasti dėl to, jog  vadovavosi šioje ISP pateikiama informacija arba nuomone.
ISP gali būti talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių tinklapius. UAB „Aurea Verum“ neatsako už šiuose tinklapiuose pateiktą informaciją, jos turinį ir vykdomą veiklą, net jeigu lankytojas patenka į šiuos tinklalapius per ISP esančias nuorodas.
UAB „Aurea Verum“ administracija pasilieka teisę bet kada ir iš anksto nepranešusi keisti ISP turinį. Administracija neatsako už vėluojantį informacijos atnaujinimą.