AUREA VERUM > Informacija > Kaip pirkti

Kaip pirkti

 

 Kas gali įsigyti?

Bet kuris fizinis arba juridinis asmuo gali įsigyti UAB "Aurea Verum" parduodamas prekes (investicinį auksą ir sidabrą, kolekcinį auksą ir sidabrą, kitų metalų monetas, numizmatams ir kolekcininkams skirtas prekes).
Įsigyti gali tiek Lietuvos, tiek kitų šalių piliečiai.

 
 

 Kur galima įsigyti?

Prekes galima įsigyti:
   1)  mūsų parduotuvėje Vilniaus Akropolyje, II aukšte, Didžiojo Pegaso knygyno komplekse;
   2)  šioje internetinėje svetainėje-parduotuvėje;
   3)  telefonu +370 699 33348, +370 699 33349.

 
 

Ką galima įsigyti?

Jūs galite įsigyti bet kurią prekę, kuri šiuo metu yra mūsų sandėlyje. Tokiu atveju virš pasirinktos prekės nuotraukos esantis mygtukas  bus aktyvus ir pažymėtas raudona spalva. Įtraukite prekę į krepšelį, užpildykite savo kontaktinius duomenis. Patvirtinus užsakymą, Jums bus išsiųsta išankstinė apmokėjimo sąskaita.
Jeigu Jūs išsirinkote prekę, kurios šiuo metu nėra mūsų sandėlyje, yra nepakankamas kiekis aba prekė pateikiama pagal užsakymą, prašome susisiekti su mumis, dėl prekės užsakymo suderinimo. Įprastai, dauguma  prekių yra pristatomos 3...7 darbo dienų bėgyje nuo Jūsų užsakymo suderinimo.

 
 

Kaip nustatoma kaina?

Investicinių produktų kaina nustatoma, atsižvelgiant į atitinkamo metalo (aukso, sidabro, platinos, ar kt.) biržos kotiruotes pasaulinėse rinkose. Šias kainas (litais už gramą) galite stebėti mūsų svetainės pimojo puslapio blokuose - aukso kainos biržoje ir sidabro kainos biržoje.
Kolekcinių produktų kaina nustatoma ne tik atsižvelgiant į atitinkamo metalo biržos kainą pasaulinėse rinkose, bet ir įvertinant konkretaus produkto kolekcinę vertę.
Interneto svetainėje pateiktos aukso ir sidabro kainos, o taip pat ir atitinkamų produktų yra orientacinės, galutinė kaina pateikiama ir suderinama prieš pirkimą.
Svarbu! Investicinių produktų užsakymai priimami ir jų kainos derinamos (fiksuojamos) tik darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:30 val.

 
 

Kaip atsiskaityti?

Atsiskaityti galima eurais:
   1)  banko pavedimu pagal pateiktą sąskaitą. Klientų patogumui ir saugumui rekomenduojame atsiskaityti pavedimu į UAB "Aurea Verum" sąskaitą Swedbanke LT327300010128019789. Jei mokėjimas atliekamas iš ne Swedbanke atidarytos sąskaitos, - prašome tai padaryti iki 14 val., tuomet pinigai bus įskaityti į mūsų sąskaitą Swedbanke tą pačią darbo dieną.
    S
varbu: prieš atliekant pavedimą pasitikslinkite įkainius už pervedimą savo banke. 
     Svarbu: Investicinio aukso luitai ir monetos turi būti apmokėtos per 2 valandas (jei nebuvo sutarta kitaip); kitos prekės - ne vėliau, kaip per 24 valandas nuo užsakymo patvirtinimo.
   2)  grynaisiais pinigais (iki 9000 EUR pirkiniams
įmonės parduotuvėje ar biure

 
 

Kaip atsiimti prekes?

Prekes galima atsiimti:
   1)  mūsų parduotuvėje Vilniaus Akropolyje, II aukšte, Didžiojo Pegaso knygyno komplekse;
   2) užsakymai iki  4500 EUR - pristatomi kurjerių paštu visoje Lietuvoje (yra numatytas siuntų draudimas). Daugiau   apie pristatymo sąlygas galite skaityti čia >>
   3)  kliento nurodytame banko padalinyje (pagal atskirą susitarimą).

 
 

Pinigų plovimo prevencija

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos 1997-06-19 Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo VIII-275 reikalavimus privalome tinkamai nustatyti mūsų klientų tapatybę, o tam tikrais atvejais - pavyzdžiui, jei atsiskaitoma grynaisias pinigais už 10 000 EUR ir didesnę sumą, - mes turime pranešti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai apie kliento sandorius.

 

 

Jeigu dar turite klausimų dėl pirkimo proceso - susisiekite su mumis telefonais 8 699 33348, 8 699 33349 arba el. pašto adresu info@aureaVerum.lt