AUREA VERUM > Informacija > Prekių pristatymas

Prekių pristatymas

 

Kas pristato?

 

Mes bendradarbiaujame su keliomis kurjerių tarnybomis, tačiau pagrindinis mūsų partneris yra valstybinės įmonės "Lietuvos paštas" speciali kurjerių tarnybaBe to, kad bendradarbiaujame su tokiu patikimu partneriu kaip "Lietuvos paštas", yra numatytas siuntų draudimas. 
Jei užsakytų prekių suma viršija 4500 EUR,  prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėje Vilniaus Akropolyje.
Didesni tauriųjų metalų užsakymai
 gali būti pristatyti atskiru susitarimu į pasirinktą banko padalinį.


 

Kaip vyksta pristatymas?

Mūsų siūlomos prekės pristatomos per kurjerį arba registruotu paštu visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje įskaitant Kuršių neriją (taikoma papildoma priemoka). Į kitas šalis užsakymai pristatomi pagal atskirą susitarimą (išskyrus investicinį auksą ir sidabrą).
Prekės yra perduodamos tik užsakymo formoje duomenis pateikusiam asmeniui, pateikus asmens dokumentą (pasą, ID kortelę ar naujo pavyzdžio vairuotojo teises) asmens tapatybės nustatymui. Jeigu pristatymo metu planuojate būti darbe arba kitoje vietoje, nurodykite kitą adresą laukelyje "Pristatymo adresas". Jeigu kurjeris Jūsų neras, Jums bus paliktas pranešimas, kur galima atsiimti siuntą.
Saugodami savo klientų privatumą, mes niekada neklijuojame ant siuntų jokių juostų ar kitų lipdukų, su mūsų įmonės logotipu.
Jeigu Jūs gavote siuntą pažeistoje pakuotėje, privalote kartu su kurjeriu ar prekes pristatančios įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.


 

Pristatymo kaina

Registruotu paštu siunčiamos  siuntos pristatymo kaina - 2 EUR, kurjerių paštu - 3.50 EUR.
Pristatymas nemokamas, jei užsakymo suma yra 60  49 EUR ar didesnė.

 
 

Pristatymo terminai

Paprastai prekės pristatomos per 1...2 darbo dienas kurjerių paštu ar per 2...4 darbo dienas registruotu paštu po apmokėjimo už prekes gavimo, jei prekės yra Pardavėjo sandėlyje, išskyrus prekes, kurioms nustatytas kitas pristatymo terminas. Galimi vėlavimai, pvz. šventiniu laikotarpiu.
Jeigu apmokėjimas gaunamas iki 14 val. prekės yra išsiunčiamos tą pačią dieną. Prekės pristatomos tarp 8 ir 17 valandų.

 
 

Kaip stebėti pristatymą?

Kai tik Jūsų siunta bus išsiųsta, Jums į pašto dėžutę atsiųsime siuntos registracijos kodą, kurį suvedus Lietuvos pašto svetainėje www.post.lt, Jūs galėsite stebėti savo siuntos buvimo vietą.

 
 

Ar galima atsiimti pačiam?

Taip, prekes galite atsiimti patys mūsų parduotuvėje Vilniaus Akropolyje ir nemokėti pristatymo mokesčio.

 

 

Jeigu dar turite klausimų dėl pristatymo proceso - susisiekite su mumis telefonais 8 699 33348, 8 699 33349 arba el. pašto adresu info@aureaVerum.lt