AUREA VERUM > Sidabriniai gaminiai > Sidabro luitai > Kolekcinis sidabro luitas (Drakonas), 10 g.

Kolekcinis sidabro luitas (Drakonas), 10 g.

Kainos (yra sandėlyje)

  • Supirkimas:-
  • Pardavimas: 17.90 EUR

Specifikacija

Prekės kodas: B1012D
Metalo praba: Sidabras 999
Bendroji masė: 10 g.
Išleidimo metai: 2011
Kilmės šalis: Šveicarija
Gamintojas: PAMP

Detali informacija

Šveicarijos gamintojas PAMP nuo 2012 metų pradėjo gaminti naują unikalią kolekcinių sidabro luitų seriją skirtą Kinijos mėnulio kalendoriaus ženklams. Kinijos mėnulio kalendorius minimas nuo 2600 m. pr.m.e. ir iki šiol yra tikima galia, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusiai asmenybei. Pirmasis luitas skirtas bene gražiausiam - Drakono ženklui. Toks luitas - labai graži dovana, sukelianti labai geras emocijas.

Drakono metais gimę žmonės yra sveiki, energingi, azartiški ir užsispyrę. Jie taip pat sąžiningi, jautrūs, drąsūs ir kelia pasitikėjimą. Šio ženklo žmonės yra labiausiai ekscentriški iš visų Rytų kalendoriaus ženklų. Jie niekada nesiskolina pinigų ir nemėgsta "gėlėtų" pasisakymų, tačiau jie linkę būti geraširdžiais, kuom kartais kiti žmonės ir pasinaudoja. Drakono metai – 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012.

Visi mūsų parduodami luitai yra pagaminti štampavimo būdu, o kiekvienas luitas pateikiamas specialioje standartinėje gamintojo PVC pakuotėje, kurioje yra ir gamintojo sertifikatas. Jo numeris sutampa su unikaliu luito numeriu. Dėl šios priežasties papildomas sertifikavimas Lietuvos Prabavimo rūmuose nėra privalomas. PAMP kompanijos luitai žinomi, perkami ir parduodami daugelyje pasaulio šalių.

Įskaičiuota:PakuotėDėžutėSertifikatas 


 

Rekomendacijos

Tinka  kolekcionavimui, dovanojimui.

 
Bendrosios rekomendacijos dėl aukso ir sidabro priežiūros ir saugojimo pateikiamos šiame dokumente (PDF formatu):
   

Susijusios ir panašios prekės Kolekcinis sidabro luitas (Arklys), 10 g. Dėžutė C60 luitui, bordinė Dėžutė C60 luitui, juoda Kolekcinis sidabro luitas (Gyvatė), 10 g. Kolekcinis sidabro luitas (Ožys/ Ožka), 10 g. Kolekcinis sidabro luitas (Drakonas), 31.1 g./ 1 oz