AUREA VERUM > Informacija > Kaip parduoti

Kaip parduoti

 

Ką mes superkame?

Mes superkame kompanijų "PAMP" ir "Valcambi SA" aukso luitus, o taip pat populiarias auksines ir sidabrines monetas, kurioms yra nurodyta supirkimo kaina.
Luitai superkami, jei jie buvo įsigyti iš licenciją užsiimti veikla susijusia su tauriaisiais metalais Europos Sąjungoje turinčios įmonės, pateikus įsigijimo dokumentą.
Monetos yra superkamos tik,  jei jos buvo įsigytos iš UAB Aurea Verum, pateikus įsigijimo dokumentą.
Lietuvos monetas superkame be aukščiau minėtų apribojimų.
Kitų gamintojų investicinis auksas, monetos ar kiti taurieji metalai gali būti superkami tik pagal atskirą susitarimą.
Kadangi pagrindinė mūsų įmonės veikla yra tauriųjų metalų pardavimas, prekės yra superkamos tik esant galimybei bei poreikiui ir tik iš anksto susitarus. UAB „Aurea Verum“ pasilieka sau teisę atsisakyti supirkti pateiktą prekę, nekomentuodama atsisakymo priežasčių.
Visą superkamų prekių sąrašą ir kainas galite pamatyti kainų lentelėje >>

 
 

Kur ir kaip superkame?

Supirkimas vyksta įmonės biure Vilniuje, darbo dienomis nuo 10 iki 17 val. sudarant supirkimo sutartį. Būtina iš anksto suderinti atvykimo laiką. Klientas turi pateikti savo asmens tapatybę identifikuojantį dokumentą.
Prašome iš anksto susisiekti su mumis tel. 8 699 33348 arba el. paštu info@aureaverum.lt ir susiderinti atvykimo laiką.

 
 

Kaip nustatoma kaina?

Investicinių produktų kaina nustatoma, atsižvelgiant į atitinkamo metalo (aukso, sidabro, ar kt.) biržos kotiruotes pasaulinėse rinkose. Šias kainas (eurais už gramą) galite stebėti mūsų svetainės pimojo puslapio blokuose - aukso kainos biržoje ir sidabro kainos biržoje
Kolekcinių produktų kaina nustatoma ne tik atsižvelgiant į atitinkamo metalo biržos kainą pasaulinėse rinkose, bet ir įvertinant konkretaus produkto potencialią kolekcinę vertę.
Interneto svetainėje pateiktos aukso ir sidabro kainoso taip pat supirkimo kaina yra orientacinė, galutinė kaina pateikiama ir suderinama prieš supirkimą.  Superkamo gaminio kaina gali kisti priklausomai nuo metalo kainos rinkoje, gaminio išvaizdos ir t.t.
Luitai ir po 1971 metų nukaldintos kolekcinės ar investicinės monetos turi būti idealios būklės, be oksidacinių dėmių ir pateikiami nepažeistoje gamyklinėje pakuotėje. 
Jei superkamas gaminys subraižytas, sulankstytas, gamintojo pakuotė pažeista, netvarkinga arba yra kitokių trūkumų – gaminys gali būti nesuperkamas arba gali būti nustatyta kitokia, nei kainų lentelėje nurodyta kaina.

 
 

Kaip atsiskaitoma?

Atsiskaitymas vyksta:
   1) banko pavedimu į aukso ar sidabro gaminį pateikusio kliento nurodytą ir jam priklausančią sąskaitą, arba
   2) grynaisias pinigais (esant galimybei).
Paprastai pinigai išmokami tą pačią dieną.

Jei UAB „Aurea Verum“ kiltų bet kokių įtarimų dėl gaminio kokybės, autentiškumo arba galimo padirbinėjimo - organizuojamas aukso/ sidabro gaminio patikrinimą
Lietuvos prabavimo rūmuose. Gaminio patikrinimo kaštus kompensuoja klientas. Aukso gaminio kokybė ir atitikimas pateiktai pakuotėje informacijai patvirtinamas Lietuvos Prabavimo rūmų išduotu sertifikatu. Tokiais atvejais pinigai išmokami klientui per 3 darbo dienas nuo patvirtinimo iš Lietuvos Prabavimo rūmų gavimo.

 
 

Kur galima parduoti tauriųjų metalo laužą?

Kaip jau minėjome, mes superkame tik tuos luitus ir monetas, kuriuos galite rasti mūsų svetainėje. Jei turite tauriųjų metalų (sidabro, aukso, platinos, paladžio) kitokioje formoje - rekomenduojame kreiptis į UAB "Blancomet" Vilniuje arba Kaune.

  

 

Jeigu dar turite klausimų dėl supirkimo proceso - susisiekite su mumis telefonais 8 699 33348, 8 699 33349 arba el. pašto adresu info@aureaVerum.lt